Kurumsal

Kurucumuz Sami Özseçen 1965 yılından beri Tarım ve Hayvancılıkla uğraşmakta olup, 2011 yılında Öz Karacabey Hayvancılık Tic. olarak meslek hayatına devam etmiş, yarım asırdan fazla olan tecrübesi ile her zaman yeniliğe açık, yenilikleri takip eden ve ürün yelpazesine yenilerini ekleyen bir firma olmaya çalışmıştır.

Karacabey'li Hayvan Yetiştiricileri ve Çiftçileri tarafından marka, kalite ve uygun fiyat avantajından taviz vermeyen bir firma olarak kabul gördüğümüz bu sektörde hep yanlarında oldu.

Ülkemiz hayvancılığı hızlı bir değişim içinde gelişip büyürken, ihtiyaçları da artıyor ve çeşitleniyor. Gelecekte bu sektörde var olmanın yolu sağlanan ürün ve hizmetlerin sürdürebilirliğinden geçiyor.

"Öz Karacabey Hayvancılık" hayvan yetiştiricilerimize ve çiftçimize ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri ekonomik şekilde ulaştırabilmek amacıyla hayata geçirildi.

Öz Karacabey Hayvancılık;
* Hayvan Bakım ve Beslenme Ürünleri,
* Veteriner Medikal Malzemeler,
* Dezenfektan ve Hijyen Ürünleri,
* Danışmanlık Hizmetleri,
* Canlı Hayvan Alım Satımı,
* Yem Hammadde Tedariği,
* Yem Katkı Maddeleri,
* Çiftlik Ekipmanlarında oluşan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Modern çiftlik yönetiminin, verimli ve sağlıklı hayvanlara sahip olmakla başladığı inancıyla, yetiştiricilerimize çözüm ortaklarımızla birlikte doğru ürün ve kaliteli hizmet sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekte ve verimli yetiştiriciliğin anahtarını sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

"Verimli ve sağlıklı hayvanlar yetiştirmek için ihtiyacınız olan her şey en uygun fiyatlarla Öz Karacabey Hayvancılık'ta."